V naší ošetřovně Albana se nám novými speciálními postupy daří u klientů likvidovat bolestivé projevy boreliózy.

Klientka, 9 let:

Dva týdny neustávající suchý kašel, poslední 4 dny intenzivní trvalá bolest hlavy v oblasti spánků. Klientce jsme aplikovali plazmovým generátorem sady frekvencí proti černému kašli a plísním, následně také speciální programy přístrojem IMEDIS. Ještě týž den se klientce výrazně ulevilo, bolesti hlavy ustoupily.

 

Citace z dopisu klientky, 45 let:  

Dobrý den pane Gregore,
děkuji za zaslané info. Po včerejší opravdu obrovské únavě dnes skvělá úleva, na ostré procházce se psem v Prokopském údolí jsem se téměř ani nezadýchala, natož rozkašlala. Opravdu Vám moc a moc děkuji.

 

Klientka, 81 let:

Klientka 9 let po totální endoprotéze kyčelního kloubu, dvakrát reoperovaná. Poslední operaci absolvovala před dvěma lety. Od té doby měla intenzivní bolesti v pooperační jizvě, rána nebyla zcela zhojená, vytékal z ní intenzivně hnis. Opakovaně brala antibiotika a kapky proti bolesti při žlučníkových záchvatech. Klientka absolvovala několik sezení, při nichž jsme aplikovali frekvence proti plísním a různým bakteriím. Po 4. sezení došlo k ústupu bolestí a rána se zklidnila, výtok přestal.

 

Klientka, 56 let:

Klientka měla cysty na vaječníku a v děloze. V průběhu tří měsíců jsme aplikovali sady na plísně, bakterie, motolice, rakovinový virus a detoxikaci lymfy. Kontrolní ultrazvukové vyšetření již cysty nepotvrdilo. Po roce je klientka nadále bez nálezu.

 

Klient, 45 let:

Klient po úrazu v infekčním prostředí diagnostikován jako HIV pozitivní. V prvním sezení aplikovány sady frekvencí proti HIV a AIDS v trvání cca 90 minut a sada na pročištění krve 25 minut. V následujících 4 sezeních likvidovány hlavně parazity a plísně. Měsíc poté klient absolvoval kontrolní komplexní vyšetření na specializované klinice. HIV již nebyl potvrzen, všechny sledované parametry se radikálně zlepšily. Po půl roce je klient ve vynikající formě.

 

Klient, 66 let:

Klient trpěl asi 20 let bolestí v oblasti šíje, kde měl zatvrdlinu velikosti menší pěsti a výrazně omezenou pohyblivost. Aplikovali jsme sady frekvencí pro adenoviry a améby (cca 45 min). Klient asi po dvou hodinách po aplikaci cítil výraznou úlevu od bolesti, krk se mu odblokoval a do druhého dne zatvrdlina zmizela. Od tohoto ošetření uplynulo již víc než půl roku a uvedené potíže se klientovi již nevrátily. Tento stav považujeme za trvalý.

 

Klientka, 59 let:

Klientka trpěla výrazným únavovým syndromem a blíže nespecifikovanými celkovými potížemi. Byly aplikovány sady na chlamydie cca 100 min, v druhém sezení cca 60 min. Klientka si asi po 10 dnech nechala udělat laboratorní krevní rozbor, který již žádné chlamydie neprokázal. Klientka udává výrazné zlepšení celkového stavu.

 

Klientka, 71 let:

Klientka trpěla výrazným únavovým syndromem, ztrátou chuti do života. Byly aplikovány sady na chlamydie cca 120 min. U této klientky se projevila specifická, opožděná reakce. Výrazná úleva nastala čtvrtý den po ošetření. Klientce se také vrátil životní elán.

 

Klientka, 61 let:

Klasickou medicínou diagnostikovaný kožní nádor (bazaliom) v oblasti tváře. Klientka absolvovala v naší ošetřovně aplikaci dvou sad frekvencí na bazální buňky (15 min a 18 min) dva až třikrát týdně po dobu tří měsíců. Zároveň užívala antioxidant ze skupiny flavonoidů Flavit a vitamin C. Poté absolvovala chirurgický zákrok – reoperaci, histologické vyšetření v odebraném vzorku již žádné nádorové buňky neprokázalo.

 

Klient, 37 let:

Laboratorním vyšetřením prokázána masivní přítomnost chlamydií prakticky v celém těle. Klient absolvoval ošetření základní sadou frekvencí proti chlamydiím (45 min) plus podpůrné programy. Asi po týdnu klient absolvoval kontrolní laboratorní vyšetření, které již přítomnost chlamydií neprokázalo.

Tento efekt se potvrdil již u více klientů.

 

Klientka, 48 let:

Klientka trpěla aktivní boreliózou, která se projevovala bolestmi svalů dolních končetin, částečně horních končetin a bolestí hlavy. Již v průběhu aplikace sad frekvencí na borelie (4, dohromady 134 min) klientka pociťovala úlevu. Nutno podotknout, že tato klientka je vysoce vnímavá a rovněž při aplikaci jiných vhodně zvolených sad frekvencí se u ní tento efekt projevuje. Prvotní úleva nebyla trvalá, ale i tak došlo k podstatnému zmírnění potíží. Proto jsme v následujícím sezení pokračovali v aplikaci dalších sad na borelie.

 

Klientka, 60 let:

Alternativní diagnostikou byla u této klientky zjištěna vysoká přítomnost všech možných patogenů prakticky v celém těle. Totéž prokázalo i laboratorní vyšetření krve. Klientka trpěla nadměrnou únavou v průběhu celého dne. Použili jsme doporučený postup odbourávání patogenů. Již po měsíci a půl (ošetření cca 2x týdně po 2 hod.) cítila značný ústup únavy a příliv energie. Laboratorní vyšetření krve potvrdilo snížení zátěže cca o 60%. Po dalším měsíci a půl aplikace doporučeného postupu se klientka cítí podstatně lépe, zvýšila se její výkonnost a je velice spokojena.