Regeneračně-relaxační zařízení ALBANA, zaměřené na efektivní postupy léčení nejrůznějších nemocí, nabízí klientům bezkontaktní ošetření plazmovým generátorem RPZ 14, který je určen k ničení bakterií, virů a parazitů (www.zapper.cz, www.plazmovygenerator.cz). Tato revoluční metoda využívá skutečnosti, že naprostou většinu nemocí akutní i chronické povahy, včetně rakoviny, způsobují patogeny v lidském těle. Unikátní přístroj – plazmový generátor   RPZ 14 - je dovede za několik minut selektivně zlikvidovat pomocí přesně stanovených frekvencí, a to bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků. Princip spočívá v tom, že každý mikroorganismus reaguje na magnetické frekvenční pole a je „naladěn“ na určitou neměnnou frekvenci, kterou lze použít k jeho likvidaci narušením buněčné membrány, přičemž membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči magnetickému poli než membrány patogenů, takže nehrozí v žádném případě jejich poškození, neboť přístroj pracuje v řádově stotisíckrát nižší intenzitě. Ve chvíli, kdy nastane rezonance mikroorganismu a dané frekvence, které je vystaven, dojde v poměrně krátkém čase několika minut k jeho úplnému zničení. Využitím podpůrných programů pro jednotlivé orgány a lymfatický systém pak tělo zbytky vyhubených patogenů samo vyloučí. Současná světová medicína přes řadu úspěchů stále nedokáže mnoho nemocných lidí zbavit fyzického a psychického utrpení, a tato technika, kterou vypracoval špičkový vědec a mikrobiolog R. R. Rife, je obrovskou nadějí pro celé lidstvo.

V lednu 2014 jsme uvedli do provozu nejmodernější diagnosticko-terapeutický přístroj IMEDIS DT. Tento neinvazivní multifunkční přístroj využívá principy biorezonance a vratných biologických spojení. Terapeutické procesy Imedisu fungují na bazi usměrňování toku iontů v nervové soustavě organizmu.

Programy tohoto přístroje vycházejí z principů tradiční čínské medicíny. Imedis DT hodnotí celkový stav organizmu, měří toky energií, v místě přebytku energii ubírá, v místě nedostatku přidává, čím vyrovnává disharmonii a také odstraňuje případné bloky na energetických drahách.
Přístroj obsluhuje praktická lékařka s dlouholetou praxí MUDr. Hejzlarová.

Více než 50 tisíc položek elektronických simulací přístroje IMEDIS umožňuje:
- segmentární bioelektrickou funkční diagnostiku prostřednictvím biologicky
  aktivních zón
- kvadraturní test, zobrazující acidobazickou rovnováhu a následně její úpravu
- vegetativně-rezonanční test, odhalující patogeny a poruchy v jednotlivých
  orgánech
- aktivaci energetických drah a eliminaci psychických bloků
- detoxikaci organizmu prostřednictvím elektrolytické lázně nohou
- nastolení acidobazické rovnováhy, doplnění mikroelementů a funkční přestavbu
  v systémech a orgánech
- zlepšení stavu pleti, regeneraci kolagenu a zjemnění jizev elektroporézními
  mechanizmy v pokožce
- náhrávání homeopatik jednotlivcům na míru podle naměřených zátěží

Praxe ukazuje, že nejlepších výsledků ve smyslu zlepšení zdravotního stavu dosahujeme kombinací použití obou přístrojů - Imedisu DT a plazmového generátoru. 

Diagnostický přístroj Quantum YK4 nám poskytne celkový přehled o stavu organismu z medicinského hlediska z 36 aspektů.

Od září 2017 jsme uvedli do provozu plazmový generátor nové generace Sanoplasma, který kromě klasické terapie také unikátním způsobem měří patogenní frekvence v těle.

Další poskytovaná alternativní metoda, působící v oblasti tajemné lidské psychiky, je hlubinná abreaktivní psychoterapie (známější pod názvem regresní terapie), vycházející z metody L. R. Hubbarda, rozpracované do dnešní podoby A. Dragomireckým. Touto terapií je možné řešit psychické a psychosomatické problémy, jejichž příčina je skryta v podobě traumatu, prožitého vědomě či nevědomě v minulosti.

Aby organismus správně fungoval, potřebuje kvalitní výživu. Je všeobecně známo, že současná strava často neobsahuje všechny potřebné živiny. ALBANA vám proto nabízí též prověřené potravinové doplňky na špičkové úrovni.

Zmíněnými postupy jednotlivě nebo jejich vhodnou kombinací vám ALBANA umožní opět prožít pocit plného zdraví a vychutnávat si život v plné šíři s jeho barvami a vůněmi tak, jak je příroda pro lidi vytvořila.

Vám poradí, jak na to!